Týden u Sluníček: Zimní sporty

10.02.2023

Týden u Sluníček byl sportovně nabitý a atmosféra spojena se zimní sporty se často linula celou školkou! Děti se seznámily a zopakovaly si sporty a pohybové aktivity, které můžeme provádět jen v zimě, tj., pouze když máme sníh a led (bruslení, lyžování, lední hokej, sáňkování, koulování, stavění sněhuláků...). Celý týden jsme hodně sportovaly a zjistily, že lední hokej se dá dokonce zahrát i ve školce - děti byly velmi aktivní a i díky nim se nám ve třídě sešla celá hokejová výbava. Nezůstaly jsme ale jenom u ledního hokeje, děti si také mohly vyzkoušet biatlon. Abychom vyvážily sportovní nasazení a trochu si odpočinuly, vytvořily jsme také spoustu krásných výtvarných děl, která byla zaměřena na prostorovou orientaci a práci s netradičním materiálem, díky kterým jsme mohly vytvořit například SKI areál nebo krasobruslařky na ledu...A teď už hurá do galerie, ve které Vás, milí rodiče, čeká shrnutí našeho dalšího krásného týdne.