Aktuality


Vážení rodiče, kdo má zájem o vyšetření zraku dětí firmou Prima Vizus, vyplňte prosím údaje do tabulky u vchodu do třídy Kytiček. Vyšetření proběhne v MŠ dne 21.6.2023 v 8:30 hodin.

Tento týden jsme měli téma "Svět fantazie", také jsme slavili narozeniny Máti a Filípka, který se s námi bohužel rozloučil - bude nám moc chybět, ale přejeme mu, ať se mu i nadále daří a radostně vstoupí do nového světa fantazie v nové školce!

V pátek jsme měli možnost navázat na týdenní téma Hmyzu a vyrazili jsme do pobočky knihovny v Hornické ulici, kde pro nás měla paní knihovnice připravené krásné knížky o hmyzu - společně jsme se podívali do mraveniště a přečetli si úryvky z knihy od Ondřeje Sekory (Knížka Ferdy Mravence).

Dnes děti ze třídy Sluníček navštívily ZUŠ Evy Randové v Ústí nad Labem, ve které si pro ně žáci základní umělecké školy a jejich učitelé připravily krátkou hudební pohádku doprovázenou smyčcovými a dechovými nástroji, které si děti měly potom možnost i vyzkoušet.

Dnešní krásný výlet do Zámku Velké Březno, ve kterém nás čekala prohlídka s princeznou, spousta zajímavých aktivit v průběhu prohlídky, které byly zakončeny pohoštěním v podobě zámecké bábovky a kakaa. Nechyběla ani prohlídka rozlehlé zámecké zahrady.

Zítra ve středu 17.5. odjíždíme v 8:30 hod. (příchod dětí nejpozději do 7:45 hod.!) do Velkého Března, kde nás čeká prohlídka zámku s princeznou a závěrečným pohoštěním v podobě kakaa a bábovky. Příjezd je naplánovaný na oběd. Děti budou svačit ve školce a s sebou nic nepotřebují.