Aktuality


Se Sluníčky jsme měly "náročný", ale krásný týden plný zábavných aktivit, od kterých jsme se nemohly ani na chvíli odtrhnout. Děti se seznámily se základními hygienickými návyky, podívaly se na to, jak vypadá takový "bacil", s péčí o chrup a naučily se mít povědomí o způsobech ochrany zdraví - například zdravým stravováním, sportováním a vědí, kde...

V posledních týdnech je počasí ideální pro sněžné radovánky, tak ať nám ten sníh ještě nějaký čas vydrží.

V úterý 17.1. se můžeme těšit na divadelní vystoupení Divadla "M" (pro třídu Kytičky a Sluníčka), ve středu 18.1. vyrazí třída Sluníček na Keramiku a ve čtvrtek 19.1. čeká obě třídy (Kytičky, Sluníčka) výlet do Ústecké nemocnice, kde proběhne prohlídka Heliportu Masarykovy nemocnice.

V úterý 10.1. navštíví třída Kytiček Solnou jeskyni Solanka a ve středu 11.1. třída Sluníček. Prosíme, dejte s sebou dětem náhradní ponožky. Děkujeme.

opět pořádáme sbírku na Psí útulek v Ústí nad Labem. Jelikož ne každý pejsek a kočička má svůj milující domov a rodinu, každá pomoc těmto zvířátkům pomůže. Pokud máte doma staré deky, které v tomto nepěkném počasí zahřejí, hračky pro zvířátka, které Vaši mazlíčci již nechtějí, nebo pokud můžete přispět pamlsky, granulemi, zkrátka čímkoliv, co...

Vážení rodiče, omlouváme se za změnu. Besídka proběhne místo přes obchodem Sportisimo, v přízemí u vánočního stromečku u prodejny HM a Albi. Dnes nás o tom vedení OC Forum informovalo. Tudíž scházet se bude právě tam, čas se nemění.

Vážení rodiče, besídka se bude konat 11.12.2022 od 16:00 uvnitř OC Fórum. Prosíme, děti přiveďte v 15:40 před prodejnu Sportisimo, kde se bude také vystupovat (1.patro). Prosíme o vhodné oblečení.

Havárie vody

25.11.2022

velice děkujeme za dnešní ochotu nechat si děti doma. Od pondělí 28.11. je provoz již zajištěn, pouze, do odvolání, nepoteče teplá voda.